Poľský výrobca strojov a zariadení
Zariadenia pre regeneráciu filtrov DPF / FAP/ KAT

O NÁS

Spoločnosť OTOMATIC tvoria dva veľmi úzko spolupracujúce oddelenia:

Naša firma sa špecializuje vo výrobe strojov a zariadení určených pre automobilový priemysel. Jedná sa hlavne o zariadenia určené pre regeneráciu a čistenie automobilových dielov. Naším vlajkovým produktom sú zariadenia pre čistenie filtrov pevných častíc. Okrem toho projektujeme a vyrábame rôzne technické doplnky pre autoumyvárne a zariadenia pre dezinfekciu rúk, ktoré nájdete pod značkou Sanit Matic.
Medzi iným sa zaoberáme projektovaním a produkciou priemyselných strojov, ale aj tvorením originálnych strojov podľa vlastných projektov. Našim zákazníkom ponúkame komplexné služby v oblasti výroby strojov určených pre potravinársky, chemický a plastový priemysel, ako aj iné. Veľmi často sú to prototypy zariadení vytvorené od samého návrhu až po zavedenie do prevádzky na vopred dohodnutom mieste. Vyrábame zariadenia prispôsobené potrebám našich zákazníkov.
Ponúkame služby spojené z obrábaním a formovaním plechov také ako: laserové vyrezávanie, ohýbanie, zváranie. Podieľame sa aj na veľkých projektoch ako subdodávateľ. Sprostredkujeme hotové prvky skladový strojov, zariadení a kompletných produkčných liniek.

Sme tu pre Vás.
Najväčší výrobca zariadení pre čistenie všetkých typov filtrov pevných častíc v Európe.
NAPÍŠTE NÁM
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram