Poľský výrobca strojov a zariadení
Zariadenia pre regeneráciu filtrov DPF / FAP/ KAT

Školenie DPF

Spoločnosť OTOMATIC nie je iba popredným výrobcom strojov pre čistenie filtrov DPF/FAP/KAT/SCR v Európe. Je to taktiež tím odborníkov, ktorých nevystrašia ani najťažšie otázky. Keďže naše stroje vyrábame od základov, vieme o nich všetko. Predovšetkým môžeme kontrolovať kvalitu jednotlivých prvkov na každom štádiu výroby. Naše motto je „rozvoj“. Neustále zdokonaľujeme naše výrobky a testujeme nové technológie. Vďaka tomu si môžeme byť istí, že naše stroje pre čistenie filtrov DPF splnia požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov.

Radi sa s Vami podelíme svojimi vedomosťami a skúsenosťami. Po našom školení sa zariadenie pre čistenie filtrov DPF stane veľmi účinným náradím vo Vašich rukách.

Ponúkame výnimočné odborné školenie osobám, ktoré by chceli začať s podnikaním v oblasti poskytovania profesionálnych služieb regenerácie a čistenia filtrov DPF. Školenia ponúkame nie len nováčikom v tejto branži, ale aj odborníkom s dlhoročnou praxou.
Počas školenia sme pripravili zaujímavý a bohatý program, ktorý zahŕňa teoretickú ako aj praktickú časť. Využívame k tomu vlastné stroje a testové filtre.

ČO ZAHŔŇA ŠKOLENIE?

I Teoretická časť:

- Oboznámenie sa z obchodnou stránkou poskytovania služieb v oblasti regenerácie filtrov pevných častíc DPF.
- Pokročilé teoretické vedomosti zamerané na zloženie a prácu filtrov.
- Riešenie najčastejších problémov spojených s čistením filtrov DPF v osobných a nákladných vozidlách.
- Obsluha zákazníka.
- Cirkulácia dokumentov.

II Praktická časť:

Zidentifikovanie typických a netypických príčin zlyhania filtrov DPF/FAP/KAT z dôrazom na proces analýzy: príčina - dôsledok.
Osvojenie vedomostí ako správne urobiť merania a zároveň odhad opotrebenia a životnosti filtra.
Príprava filtrov do regenerácie.
Regenerácia filtra v praxi - obsluha stroja.

Po úspešnom absolvovaní školenia každý z účastníkov obdrží certifikát.
Účastníci školenia majú možnosť sledovať celý proces a prístroje v dielni od prevzatia filtra až po doručenie regenerovaného filtra zákazníkovi.

Naša spolupráca sa nekončí na predaji stroja a školení. Po zakúpení stroja/zariadenia sa môžete spoľahnúť na pomoc našich odborníkov a komplexný záručný servis.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram