Poľský výrobca strojov a zariadení
Zariadenia pre regeneráciu filtrov DPF / FAP/ KAT

ČISTENIE FILTROV DPF – Dobrý nápad na podnikanie

Čistenie filtrov DPF sa medzi používateľmi dieselových automobilov každým rokom stáva čoraz obľúbenejším a dopyt po nich neustále rastie. Častejšie kontroly emisií vykonávané políciou znamenajú, že zariadenie na čistenie filtrov DPF sa pomaly stáva nepostrádateľným prvkom garážového zariadenia a profesionálnych služieb. Okrem toho rýchla návratnosť investícií a potenciálne zisky zo zariadenia dpf podnecujú mnohé spoločnosti, aby rozšírili svoje podnikanie.

Stanowisko do czyszczenia filtrów DPF

čistiaca stanica pre filtre dpf

Rozvoj priemyslu a zlepšovanie metód čistenia, ktoré existujú na trhu, znamená, že stroj na regeneráciu filtrov DPF už nie je iba jednoduchou umývačkou dpf, ale technologicky vyspelým multifunkčným zariadením. V súčasnosti je najobľúbenejším spôsobom, ako obnoviť filtre až na 100% svojho pôvodného výkonu, hydrodynamická metóda, ktorá takmer úplne dominovala trhu a vytlačila ostatné. Využíva silu turbulentného hydrodynamického prietoku vody a silu impulzu stlačeného vzduchu z kompresora. Pohyb tekutiny (pracovnej tekutiny) je vynútený vonkajším tlakom, ktorý musí prekonať odpor prúdenia vo filtračných kanáloch.

Čistiaci stroj DPF ponúkaný spoločnosťou OTOMATIC sa vyznačuje vysokou účinnosťou a efektívnosťou. S jeho pomocou môžete vyčistiť až tucet filtrov za jeden deň.

Workshopy stále viac upúšťajú službu rezania filtra. Na oplátku začnú ponúkať upratovacie služby výberom smeru odbornej dielne. Stroj DPF určite pomôže v boji proti nezákonnému postupu odstránenia filtra DPF z dieselových automobilov

 

S rozvojom hydrodynamickej metódy čistenia DPF sa otvárajú nové obchodné príležitosti. Majitelia dopravných spoločností a mestských komunikačných zariadení sa stále častejšie pýtajú na túto službu. Filtre DPF si našli svoje miesto aj vo vozidlách, ako sú traktory, vysokozdvižné vozíky a stavebné stroje.

Odporúčame vám oboznámiť sa s obchodným konceptom

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram